Doprava ZDARMA od 2 000 Kč!

EYE CREAM GOJI BERRY TOTUM

Značka: ZAZRACNY OLEJ
1 990 Kč
EYE CREAM GOJI BERRY TOTUM
Značka: ZAZRACNY OLEJ

  EYE CREAM GOJI BERRY TOTUM 15 ml

  • Přináší intenzivní hydrataci a zároveň snižuje otoky a jemné linky ,   
  • Jeho aktivní složky poskytují ochranu před oxidačním stresem odpovědným za známky únavy a zhoršení kvality této tenké a citlivé oblasti pokožky,  
  • Zvýrazněte svůj vzhled .

Vůně tohoto očního okolí je neutrální. Jeho textura, na půl cesty mezi olejem a balzámem, při aplikaci tekutá, vám nabízí velmi příjemný rituál.

 

GOJI BAY

Jeho malé červenooranžové bobule jsou považovány za vynikající pro zdraví, jsou zdrojem energie a chrání tělo. Je to antioxidant, který zlepšuje krevní oběh, a tím navrací pokožce zářivost

 

OLEJ Z ČERNÉ PŠENICE

Pohankový olej bohatý na mastné kyseliny má regenerační a změkčující vlastnosti. Obnovuje lipidovou rovnováhu epidermis. Je známo, že podporuje redukci váčků pod očima.

 

PŘÍRODNÍ KYSELINA HYALURONOVÁ

Známý pro své hydratační vlastnosti: Přitahuje a udržuje vodu v pokožce a na ní. Vyplňující a anti-aging složka, která vyplňuje vrásky a jemné linky. 

 

VITAMIN E

Silný antioxidant, vitamín E neutralizuje přebytek volných radikálů přítomných v těle. Pomáhá také stimulovat tvorbu kolagenu. Kůže je posílena.

 

EXTRAKT HORDEUM VULGARE *, C10-18 TRIGLYCERIDES, GLYCERIN **, COCO-CAPRYLATE / CAPRATE, AQUA **, CETEARYL ALKOHOL **, HELIANTHUS ANNUUS HYBRID OIL *, ORYZA SATIVA LINECT SEED POWDER, CEPELIPOL *, XRUHITAL, CEPELIPOL EXTRAKT KOŘENU GLYCYRRHIZA GLABRA *, OLEJ SEMEN BRASSICA CAMPESTRIS *, ANHYDROXYLITOL, KYSELINA GALAKTAROVÁ, TOKOFEROL, EXTRAKT KOŘENU ALTHAEA OFFICINALIS, EXTRAKT ORYZA SATIVA VĚTEVNA, VÝTAŽEK LAYRACY , POGDI-GLYANIUM, SOGRAFIE, SOLRYTERYTERY DIISOSTEARÁT, CELULÓZOVÁ GUMA, FENETHYL ALKOHOL, CI 77491, CITRONELLOL, GERANIOL, LINALOOL.
* složky organického původu
** transformované z biologické složky (např.: organický glycerin, CCTG, alkohol)

bez GMO a EDTA. Bez silikonu, bez parabenů